Obvodní soud pro Prahu 4

Administrativní pracovnice/pracovník

Nabídka volného místa – Administrativní pracovnice/pracovník
u Obvodního soudu pro Prahu 4

Náplň práce:

  • samostatné kancelářské práce podle pokynu soudce, nebo asistenta
  • další administrativní činnosti podle pokynů vedoucího pracovníka

Požadavky:

  • psaní na klávesnici všemi deseti (event. státní zkouška ze psaní na klávesnici)
  • dobrá znalost práce na PC, zejm. word
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
  • odolnost vůči stresu
  • praxe u soudu vítána
  • ÚSO vzdělání  (s maturitou)

Další informace:

  • pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou
  • platové zařazení v 7. nebo 8. platové třídě, dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů
  • plný úvazek
  • stravenkový paušál v hodnotě 102,- Kč / den
  • 5 týdnů dovolené / rok
  • 5 dnů indispozičního volna /rok
  • příspěvek na penz. připoj. 500,- Kč (možno po zkušební době)
  • příspěvek na MultiSport kartu ve výši 320,- Kč
  • možnost odborného vzdělávání

Nástup možný ihned, popř. dle dohody.

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Kontakt:

Zuzana Kalová – personalistka

Obvodní soud pro Prahu 4, Justiční areál Na Míčánkách, ul. 28. pluku 1533/29b, Praha 10 - Vršovice

zamestnani@osoud.pha4.justice.cz

Obvodní soud pro Prahu 4 si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Poskytnutím Vašich osobních údajů v zaslaném životopise a příp. v dalších Vámi zaslaných dokumentech pro účely výběrového řízení, udělujete souhlas k jejich zpřístupnění členům výběrové komise, posuzující splnění výše uvedených požadavků pro obsazovanou pozici.

Vámi zaslané dokumenty obsahující osobní údaje budou po ukončení výběrového řízení vymazány z elektronické personální evidence uchazečů o nabízené místo a jejich listinná podoba skartována. V případě Vašeho zájmu o navrácení Vámi zaslaných dokumentů po ukončeném výběrovém řízení, nám tento požadavek sdělte písemně již v rámci projevení Vašeho zájmu o nabízené místo, tj. při zaslání Vašeho životopisu.