MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI ČR


Přehled státních zástupců
(stav ke dni 02.09.2014)

čára

Nejvyšší státní zastupitelství
Vrchní státní zastupitelství Praha
Vrchní státní zastupitelství Olomouc

Hlavní město Praha
    Praha 1
    Praha 2
    Praha 3
    Praha 4
    Praha 5
    Praha 6
    Praha 7
    Praha 8
    Praha 9
    Praha 10

Středočeský kraj - Praha
    Benešov
    Beroun
    Kladno
    Kolín
    Kutná Hora
    Mělník
    Mladá Boleslav
    Nymburk
    Praha - východ
    Praha - západ
    Příbram
    Rakovník

Jihočeský kraj - České Budějovice
    České Budějovice
    Český Krumlov
    Jindřichův Hradec
    Pelhřimov
    Písek
    Prachatice
    Strakonice
    Tábor

Západočeský kraj - Plzeň
    Domažlice
    Cheb
    Karlovy Vary
    Klatovy
    Plzeň - město
    Plzeň - jih
    Plzeň - sever
    Rokycany
    Sokolov
    Tachov

Severočeský kraj - Ústí nad Labem
    Česká Lípa
    Děčín
    Chomutov
    Jablonec nad Nisou
    Liberec
    Litoměřice
    Louny
    Most
    Teplice
    Ústí nad Labem

Východočeský kraj - Hradec Králové
    Havlíčkův Brod
    Hradec Králové
    Chrudim
    Jičín
    Náchod
    Pardubice
    Rychnov nad Kněžnou
    Semily
    Svitavy
    Trutnov
    Ústí nad Orlicí

Jihomoravský kraj - Brno
    Blansko
    Brno - město
    Brno - venkov
    Břeclav
    Zlín
    Hodonín
    Jihlava
    Kroměříž
    Prostějov
    Třebíč
    Uherské Hradiště
    Vyškov
    Znojmo
    Žďár nad Sázavou

Severomoravský kraj - Ostrava
    Bruntál
    Frýdek-Místek
    Karviná
    Nový Jičín
    Olomouc
    Opava
    Ostrava - město
    Přerov
    Šumperk
    Vsetín
    Jeseník

čára

Nejvyšší státní zastupitelství

ANTONÍNOVÁ Yvona JUDr.
BASÍK Michal JUDr.
BERNÁT Pavel JUDr.
COUFALOVÁ Pavla JUDr.
CRHA Lumír JUDr.
ČEČOTKOVÁ Milena JUDr.
DOLEŽEL Radek JUDr.
FIALA Michal JUDr.
HAJDA Jiří JUDr.
HÁJEK Roman JUDr.
HAVLÍK Tomáš JUDr.
HAVLÍKOVÁ Martina JUDr.
HORKÁ Kateřina, Ph.D. JUDr.
CHMELOVA Lenka JUDr.
CHROMÝ Jakub, Ph.D., MBA JUDr.
KALÁB Miloš JUDr.
KASAL Zdeněk JUDr.
KLEMENT Petr Mgr.
KLOUČKOVÁ Světlana, Ph.D. JUDr.
KONÉ KRÓL Danuta Mgr.
KOPEČNÁ Bohumíra JUDr.
KOTAS Václav, LL.M. Mgr.
KOVANDA Petr JUDr.
KUČERA Pavel JUDr.
LATA Jan, Ph.D. JUDr.
LOJDOVÁ Drahomíra JUDr.
MEZULÁNÍKOVÁ Jana JUDr.
MISÁK Rudolf Mgr.
MRLÍK Jan JUDr.
MRVOVÁ Ivana JUDr.
PAVLÍK Jiří Mgr.
PELIKÁN Jan JUDr.
PICHA Jaroslav JUDr.
PLAISNER Jan JUDr.
POLÁK Přemysl JUDr.
POTOCZEK Stanislav JUDr.
PŘICHYSTAL Marek Mgr.
PUKOVEC Pavel Mgr. Náměstek nejvyššího st. zástupce
PÝŠA Vítězslav JUDr.
RICHTEROVÁ Anna JUDr.
RŮŽIČKA Miroslav, Ph.D. JUDr.
RYŠAVÝ Milan JUDr.
SIEGEL Jiří JUDr.
STARÝ Lukáš Mgr.
STŘÍŽ Igor JUDr. Náměstek nejvyššího st. zástupce
SVOBODA Pavel JUDr.
SÝKOROVÁ Zuzana JUDr.
ŠTURMOVÁ Dagmar Mgr.
VIKTORINOVÁ Marie JUDr.
ZÁHOROVÁ-NEDBÁLKOVÁ Ingrid JUDr.
ZÁRUBA Jan Mgr.
ZEMAN Pavel JUDr. Nejvyšší st. zástupce
ZEZULOVÁ Jana JUDr.
ŽĎÁRSKÝ Zbyněk JUDr.

čára

Vrchní státní zastupitelství Praha

BAŠNÝ Adam JUDr. Náměstek vrchního st. zástupce
BĚLOHLÁVKOVÁ Soňa Mgr.
BODLÁK Marek JUDr.
BORGULA Adam JUDr.
BRABENCOVÁ Renata JUDr.
BRADÁČOVÁ Lenka, Ph.D. JUDr. Vrchní st. zástupce
ČERNOVSKÝ Karel JUDr.
ČERNÝ Josef JUDr.
ČERNÝ Tomáš JUDr.
ČERVINKA František JUDr.
DLOUHÝ Jiří JUDr.
DOLEJŠÍ Jaroslav JUDr.
DUNAJOVÁ Darja Mgr.
HAVEL Boris JUDr.
HAVLÍČKOVÁ Ivana JUDr.
HRDLIČKA Vlastimil JUDr.
JINDŘICH Jaromír JUDr.
JOSEFY Vladimír JUDr.
KADLEC František Mgr.
KÁRA Josef JUDr.
KARABEC Jan JUDr.
KOŘÁN Jan JUDr.
KOŤÁTKOVÁ Michaela JUDr.
KRATOCHVÍLOVÁ Marcela JUDr.
KRAUS Vlastimil JUDr.
KUBÁT Jiří JUDr.
LETKO Ladislav JUDr.
LÖFFELMANN Ctirad JUDr.
MACHÁČKOVÁ Heny JUDr.
MATULA Zdeněk Mgr.
NETUŠILOVÁ Irena Mgr.
NOVÁK Vladimír Mgr.
NOVOTNÁ Jaroslava JUDr.
PECKA Miroslav JUDr.
PEČINKA Karel JUDr.
PEČMAN Bohuslav JUDr.
PĚTNÍKOVÁ Dagmar JUDr.
PJEŠČAK Peter JUDr.
PRSKAVCOVÁ Eva JUDr.
PRYGL Pavel Mgr.
REDLOVÁ Miluše JUDr.
SMETANOVÁ Daniela JUDr.
SOLAR Marek Mgr.
SOTÁKOVÁ Denisa Mgr.
SOUKUPOVÁ Jiřina JUDr.
STAŇKOVÁ Jitka JUDr.
ŠEBESTÍKOVÁ Zdeňka JUDr.
TOPINKA Zdeněk Mgr.
TRÝZNA Vladimír JUDr.
VACATA Bohuslav JUDr.
VALÁŠEK Zdeněk JUDr.
ZVELEBILOVÁ Vlasta JUDr.

čára

Vrchní státní zastupitelství Olomouc

BAJGER Rostislav Mgr.
BARTOŠ Radek Mgr.
BRZOBOHATÝ Martin JUDr.
DOLEŽAL Petr JUDr.
FRGAL Ondřej Mgr.
GALÁT Michal JUDr.
HRUBAN Ladislav, Ph.D. JUDr.
IŠTVAN Ivo JUDr. Vrchní st. zástupce
KALDA Karel JUDr.
KANDRÁČ Jaroslav Mgr.
KOLLÁR Marián JUDr.
KOMÁR Pavel Mgr. Náměstek vrchního st. zástupce
KOUPIL Vít Mgr.
KUBÍK Vladimír JUDr.
MEZLÍK Radek Mgr.
OŠLEJŠKOVÁ Jarmila JUDr.
PÍŠ František Mgr.
RAJTR Zdeněk Mgr.
ŘÍHOVÁ Hana JUDr.
SMĚLÝ Roman Mgr.
SNÁŠEL Zdeněk Mgr.
SOSÍK Aleš Mgr.
STOKLÁSEK Miroslav Mgr.
SUCHÝ Martin Mgr.
ŠEREDA Petr Mgr.
ŠROMOVÁ Lenka JUDr.
VAIDA Pavel JUDr.
VEČEŘOVÁ Jarmila Mgr.
ZÁRUBOVÁ Věra JUDr.
ZBOŽÍNKOVÁ Lenka Mgr.

čára

Hlavní město Praha

ANDĚLOVÁ Hana JUDr.
ANDRÁŠKOVÁ Želmíra JUDr.
BACHTÍKOVÁ Jana JUDr.
BICANOVÁ Iva JUDr.
BIOLKOVÁ Jaromíra JUDr.
BLÁHOVÁ Naděžda JUDr.
BOHUŠOVÁ Dana Mgr.
BRTNÍK Jiří JUDr.
BUGÁROVÁ Jana JUDr.
ČAPKOVÁ Helena JUDr.
DRÁB Drahomír Mgr.
FELIXOVÁ Magdalena JUDr.
FRIEDLOVÁ Bohuslava JUDr.
HACKL Vladimír Mgr.
HAVLÍNOVÁ Dita Mgr. Náměstek městského st. zástupce
HERCEGOVÁ Jana JUDr. Městský st. zástupce
HORSKÁ Ivona JUDr. Náměstek městského st. zástupce
HROUDOVÁ Jaroslava Mgr.
KADEŘÁBKOVÁ Jana Mgr.
KLVAŇA Radek Mgr.
KOMÁRKOVÁ Ivana JUDr.
KOPEČNÝ Jan JUDr.
KORBELOVÁ Dana Mgr.
KRALICKÁ Margita JUDr.
KRESTÝN Jan Mgr.
KVĚTOŇOVÁ Dagmar Mgr.
LÁZNOVÁ Štěpánka JUDr. Náměstek městského st. zástupce
LHOTSKÁ Kateřina JUDr.
LUKÁŠOVÁ Petra Mgr.
MÁCHOVÁ Dagmar JUDr.
MICLÍKOVÁ Radka JUDr.
MURAVSKÝ Michal Mgr.
MURÍNOVÁ Jana Mgr.
MUŽÍK Vladimír Mgr. Ing.
NAVRÁTILOVÁ Jana JUDr.
NOVÁK František JUDr.
OPATRNÁ Dana JUDr.
PAZOUREK Vladimír JUDr.
PĚTNÍK Luboš JUDr.
POLANECKÝ Jan Mgr.
POLANSKÁ Jana JUDr.
POTUŽNÍK Stanislav JUDr.
PRÁŠEK Mario Mgr.
RYCHNOVSKÁ Renáta Mgr.
ŘEZNÍČKOVÁ Alena Mgr.
SAŇA Tomáš Mgr.
SOBOLOVÁ Michaela JUDr.
SOLDÁNOVÁ Vratislava JUDr.
STAHL Ladislav JUDr.
ŠAROCH Jaroslav JUDr.
TEXLEROVÁ Renata Mgr.
TICHÁ Miroslava Mgr.
TITTKOVÁ Jaroslava Mgr.
VACLOVÁ Jaroslava JUDr.
VÍTEK Václav JUDr.
VLÁŠKOVÁ Hana JUDr.
ZACHYSTAL Michal JUDr.
ZDRAŽIL Jiří Mgr. Ing.
ZMATLÍKOVÁ Taťána JUDr.

Praha 1

ADÁMKOVÁ Martina JUDr.
BAYEROVÁ Zoja Mgr.
BEŇOVÁ Zuzana JUDr.
BINKO Jan Mgr.
FIALOVÁ Karolína Mgr.
GALKOVÁ Zdeňka JUDr.
HRONKOVÁ Jana JUDr.
MARŠÁLEK Jan Mgr.
PARTÍK František JUDr.
POKORNÁ Šárka Mgr.
POTUCkÁ Iveta Mgr.
TOŤOVÁ Marie Mgr. Náměstek obvodního st. zástupce
VIKTOROVÁ Eva Mgr.

Praha 2

BLÁHA Tomáš JUDr. Obvodní st.zástupce
BOŠ Petr Mgr.
ČERNÝ Milan Mgr.
DOČEKALOVÁ Táňa Mgr. Náměstek obvodního st. zástupce
FALBEROVÁ Zuzana Mgr.
FIALA František-doč. zproštěn JUDr.
HOUDEK Richard JUDr.
HURYCHOVÁ Ivana JUDr.
CHEJNOVÁ Radka Mgr.
KRUPOVÁ Simona Mgr.
OTÁHALOVÁ Pavla JUDr.
PAŘÍKOVÁ Etela JUDr. Náměstek obvodního st. zástupce
SCHRÖDEROVÁ Jana JUDr.
SUCHÁNEK Pavel JUDr.
SŮVOVÁ Markéta Mgr.
ŠTĚPÁNKOVÁ Kateřina Mgr.
ŠVEC Kamil JUDr.
VOJTĚCHOVÁ Denisa Mgr.

Praha 3

BRÜCKLEROVÁ Iva, Ph.D. JUDr.
GŘIVNOVÁ Petra, Ph.D. JUDr.
CHUMOVÁ Alena Mgr.
KRUNKOVÁ Zuzana Mgr.
POLÁK Pavel Mgr. Obvodní st.zástupce
ŠENKOVÁ Helena Mgr.
VALSAMIS Jiří JUDr. Náměstek obvodního st. zástupce
VITOUŠOVÁ Martina Mgr.

Praha 4

CHOVANCOVÁ Olga JUDr.
ILLKOVÁ Lýdia Mgr.
JEZIOREK Petr JUDr.
JINDROVÁ Ivana JUDr.
KLÍMOVÁ Lenka Mgr.
KUČERA Jaroslav JUDr.
KVÁŠOVÁ Barbora Mgr.
LIOLIAS KLIMEŠOVÁ Martina JUDr.
MARKOVÁ Anna Mgr.
RYBENSKÁ Jitka Mgr. Náměstek obvodního st. zástupce
SKRÁŠKOVÁ Vendula Mgr.
ŠIMKOVÁ Lenka Mgr.
ŠMEHLÍKOVÁ Miroslava JUDr.
VALSAMISOVÁ Blanka JUDr. Obvodní st.zástupce
VEBER Pavel JUDr.
VOJTOVÁ Jana Mgr.
ŽABA Josef JUDr.

Praha 5

BARTOŠOVÁ Magdalena JUDr.
ČERNÝ Martin Mgr. Náměstek obvodního st. zástupce
FRIMLOVÁ Jana JUDr.
HANYCH Michal Mgr.
HRUBÝ Lukáš Mgr.
KRÁLOVÁ Miluše Mgr.
LEJNAR Tomáš Mgr.
LETKOVÁ Renata Mgr.
MIXOVÁ Michaela JUDr.
PROKOP Michal Mgr.
RYBOVÁ Stanislava JUDr.
SVOBODA Tomáš Mgr.
ŠAROCHOVÁ Zuzana Mgr.
ŠTREJTOVÁ Kateřina Mgr.
VRBOVÁ Hana Mgr. Obvodní st.zástupce

Praha 6

HORÁKOVÁ Lucia Mgr.
JANÁČOVÁ Jindra JUDr. Obvodní st.zástupce
KRÜTZNER Sylva JUDr.
KUSÁKOVÁ Blanka JUDr. Náměstek obvodního st. zástupce
MALOVEC Ladislav JUDr.
MARŠNEROVÁ Jana JUDr.
MATESOVÁ Věra JUDr.
PÁNKOVÁ Markéta Mgr.
PÍŠOVÁ Pavla Mgr.
WEISSOVÁ Kateřina Mgr.

Praha 7

BEHENSKÁ Jana Mgr.
FRONKOVÁ Jiřina JUDr. Obvodní st.zástupce
GRONYCH Zbyněk dr.
LELEK Jan Mgr. Náměstek obvodního st. zástupce
LITERA Luděk Mgr.
VAVREČKA Šimon Mgr.

Praha 8

ČARVAŠ Ladislava Mgr.
JANDOVÁ Jana Mgr.
KÁRA Jiří JUDr. Obvodní st.zástupce
LINHARTOVÁ Věra, Ph.D. JUDr.
MUSÍLKOVÁ Marie Mgr.
PELLAR Adam Mgr.
POSPÍŠILOVÁ Andrea Mgr.
VOJTĚCHOVÁ Gizela JUDr. Náměstek obvodního st. zástupce
VORLICKÝ Michal Mgr.
ZDEŇKOVÁ Petra Mgr.

Praha 9

AKRIMI Miriam Mgr.
DROBŇÁk Robert Mgr.
DUFKOVÁ Leona JUDr.
HYKLOVÁ Milada JUDr.
KREČOVÁ Jana JUDr. Náměstek obvodního st. zástupce
KROUPOVÁ Helena Mgr.
MATĚJOVÁ Jana Mgr.
PROCHÁZKOVÁ Jaroslava Mgr.
PSOTOVÁ Zuzana Mgr.
ŠNEJDÁRKOVÁ Simona JUDr.
VYCPÁLKOVÁ Eva Mgr. Obvodní st.zástupce
WURSTOVÁ Jitka JUDr.

Praha 10

BAIERLOVÁ Zuzana JUDr.
FILIPOVÁ Lucie Mgr.Mgr.
KLABÍKOVÁ Ita JUDr. Náměstek obvodního st. zástupce
MICHKOVÁ Radka Mgr.
NOHOVÁ Božena JUDr.
NOVÁKOVÁ Václava JUDr. Obvodní st.zástupce
NOVOTNÁ Eva JUDr.
PÍSECKÁ Lucie JUDr.
ŠIŠKA Aleš Mgr.
ULLRICHOVÁ Petra Mgr.
VILDOVÁ Kamila JUDr.
VLHA Ondřej Mgr.Bc.

čára

Středočeský kraj - Praha

BLÁHA Petr Mgr.
BUCH Milan JUDr.
ČERMÁK Zdeněk Mgr.
EIMANOVÁ Květoslava JUDr.
ERAZÍM Martin Mgr. Náměstek krajského st. zástupce
HONZÍK Jan Mgr.
HRONOVÁ Hana JUDr.
HRUBÁ Marcela JUDr.
JAHODOVÁ Jana JUDr.
JAKL Jaroslav JUDr.
JIRÁT Petr JUDr.
KAISEROVÁ Tamara JUDr.
KNOTEK Ivan JUDr.
KOKEŠOVÁ Marie Mgr.
KREJČOVÁ Danuše JUDr.
MILEC Tomáš JUDr.
NOVOTNÁ Marie JUDr.
PUŽEJ Ilja JUDr.
STANĚK Martin JUDr. Krajský st. zástupce
ŠTAINC Richard Mgr.
VAŠÍČKOVÁ Eva JUDr.
VÍTKOVÁ Petra Mgr.
VONDRA Zbyněk Mgr.
ZAGAROVÁ Miloslava JUDr.

Benešov

KONOPISKÁ Simona Mgr.
KRISTENOVÁ Vladana, Ph.D. JUDr.
NOVÁK Stanislav JUDr. Okresní st.zástupce
SŮSOVÁ Jana Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
ŠEMBEROVÁ Irena JUDr.
VÁVRA Jan Mgr.

Beroun

FRYČOVÁ Alena JUDr.
JUŘICA Jan Mgr.
SAILEROVÁ Zlata Mgr.
SVOBODOVÁ Eva Mgr. Okresní st.zástupce
ŠEBEK Josef JUDr.
ŠOCOVÁ Lenka Mgr. Náměstek okresního st. zástupce

Kladno

BEZDĚKOVÁ Marie JUDr.
BROZOVÁ Nina JUDr. Okresní st.zástupce
DLUHOŠ Petr JUDr.
ELFMARKOVÁ Martina JUDr.
EŠNER David JUDr.Ing.
GEJDOŠOVÁ Vlasta Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
HOLÍK Martin Mgr.
KEJZLAR Pavel JUDr.
LOUDOVÁ Klára Mgr.
MACHOVÁ Michaela Mgr.
MINX Tomáš Mgr. Ing.
ŠTĚPKOVÁ Barbora Mgr.

Kolín

BRUNCLÍK Štěpán JUDr.
HRUBÝ Milan JUDr. Okresní st.zástupce
NERUDA Pavel Mgr.
SIBLÍK Petr Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
ŠIMICE Petr Mgr.
VOKÁLOVÁ Lada JUDr.
ZIKMUNDOVÁ Lenka Mgr.

Kutná Hora

BLÁHOVÁ Vlasta Mgr. Okresní st.zástupce
BOHÁČOVÁ Jana Mgr.
ĎOUBALOVÁ Hana JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
HANZLÍKOVÁ Kateřina Mgr.
SOUKUP Pavel Mgr.

Mělník

BOUDOVÁ Kateřina Mgr.
KOPŘIVOVÁ Dana Mgr.
LINKOVÁ Petra JUDr.
LUCYKOVÁ Věra JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
MATOUŠEK Milan Mgr.
PETRÁŠOVÁ Jaromíra JUDr. Okresní st.zástupce
POSTUPA Aleš Mgr.
RYBÁK Hynek JUDr.
RYBÁKOVÁ Kateřina Mgr.

Mladá Boleslav

CARDA Tomáš Mgr.
CIBULKA Petr JUDr. Okresní st.zástupce
HLAVÁČOVÁ Jindřiška Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
KOFFEROVÁ Iveta JUDr.
MÁLEK Pavel, Ph.D. Mgr. Bc.
MATUNOVÁ Květuše JUDr.
MOC Milan Mgr.
PEIKRT Viktor Mgr.
RITTEROVÁ Marcela JUDr.
VONDRUŠKA Jiří Mgr.

Nymburk

BAUMGARTNEROVÁ Jana Mgr.
KRÁLOVÁ Lucie Mgr.
KUBEŠOVÁ Dagmar JUDr.
LUKÁŠ Ludvík JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
NOVOTNÁ Ivana JUDr.
PINKASOVÁ Milena JUDr. Okresní st.zástupce
TUREK Tomáš JUDr.

Praha - východ

BERANOVÁ Marta Mgr.
BLAGODÁRNÁ Renata JUDr.
FREMROVÁ Vladimíra Mgr.
HUBÁČKOVÁ Vladimíra Mgr.
KREJČÍ František JUDr. Okresní st.zástupce
PÁVEK Michal JUDr.
STAŇKOVÁ Lydie Mgr.
SUSKA Martin JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
ŠRÁMKOVÁ Margareta Mgr.
VACKOVÁ Eva JUDr.

Praha - západ

BUGÁR Pavel JUDr.
FOREJT Miroslav Mgr.
HOLOMOUCKÁ Šárka JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
JURÁKOVÁ Iveta, Ph.D. JUDr.
NAJMANOVÁ Věra JUDr.
PODROUŽEK Petr Mgr.
PROKOP Karel JUDr.
ŠMELHAUS Ondřej JUDr. Okresní st.zástupce

Příbram

BÁRTÍKOVÁ Daniela Mgr.
BERANOVÁ Olga JUDr.
BÍLÝ Jakub Mgr.
SEDLÁČKOVÁ Monika Mgr.
SOUKUP Pavel Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
SÝKORA Vladimír Mgr. Ing.
ŠACHTOVÁ Yvetta JUDr. Okresní st.zástupce
TRČKA Ondřej Mgr. Bc.

Rakovník

JEHLÍk Milan Mgr. Ing. Okresní st.zástupce
KŠÁROVÁ Iva Mgr.
RAMPAS Jan Mgr.

čára

Jihočeský kraj - České Budějovice

ČESKÝ Josef JUDr.
DUŠEK Petr JUDr. Krajský st. zástupce
KLIMEŠ Radomír JUDr.
KOPTIŠ Jan JUDr.
KOPTIŠOVÁ Dana JUDr.
LIŠKA Barnabáš JUDr. Náměstek krajského st. zástupce
LOSENICKÝ Pavel JUDr.
MIKEŠOVÁ Božena Mgr.
PÍCHOVÁ Alena JUDr.
POSPÍŠILOVÁ Libuše - pob. Tábor JUDr.
PŘIBYLOVÁ Daniela JUDr.
ŠIMÁKOVÁ Dagmar JUDr.
ŠTĚPKOVÁ Marie JUDr.
TIBITANZL Roman JUDr.
VAŇKOVÁ Miloslava JUDr.
ŽIŽKA Petr JUDr. Náměstek krajského st. zástupce
ŽIŽKA Petr JUDr.

České Budějovice

BENKOVÁ Milena JUDr.
CÍSAŘ Richard Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
DVOŘÁK Ivo JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
FAKTOR Marcel JUDr.
FRELICHOVÁ Renata JUDr.
HOJDAROVÁ Michaela JUDr.
KOLÁŘOVÁ Jindřiška JUDr.
KUBIČKOVÁ Eva Mgr.
RICHTR Josef JUDr. Okresní st.zástupce
ŘEZNÍČKOVÁ Zdeňka Mgr.
STOJČEVOVÁ Lenka Mgr.
SÝKORA Petr JUDr.
TŘEŠKA Rostislav JUDr.
VÁCHALOVÁ Eva JUDr.

Český Krumlov

DUDOVÁ Jana Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
KLINOVSKÁ Blanka Mgr.
KRÁLOVÁ Marie JUDr. Okresní st.zástupce
MAUREROVÁ Štěpánka JUDr.
STROUHOVÁ Vladimíra Mgr.
TOUFAR Pavel Mgr.

Jindřichův Hradec

DAVID Pavel JUDr.
KANTOR Vlastimil Mgr. Ing.
PAVLOVÁ Jarmila JUDr.
PETRÁK Miroslav JUDr.Mgr.
ŠVECOVÁ Yvetta JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
VYHLÍDKOVÁ Zdenka JUDr. Okresní st.zástupce

Pelhřimov

MAJER Karel Mgr.
ROKOSKÝ Jiří JUDr.
UHLÍŘOVÁ Šárka JUDr. Okresní st.zástupce
VÁŇA Karel Mgr. Náměstek okresního st. zástupce

Písek

CIGÁNEK Petr JUDr. Okresní st.zástupce
DVOŘÁK Vladimír Mgr.
HEMALOVÁ Zdeňka Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
KOHOUTOVÁ Dana JUDr.
POLÍVKA Zbyněk JUDr.Mgr.
VALENTOVÁ Simona Mgr.

Prachatice

FRAŠKO Josef JUDr.
HERNA Miloš JUDr. Okresní st.zástupce
HOSPODÁŘSKÁ Hana Mgr.
CHALUPSKÁ Lucie JUDr. Náměstek okresního st. zástupce

Strakonice

ČÍŽKOVÁ Monika Mgr.
KELYMAN Miloslav JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
KOMAN Michal Mgr.
PROKEŠOVÁ Miroslava JUDr.
SMÍŠKOVÁ Věra Mgr. Okresní st.zástupce
STEHLÍK Marek Mgr.

Tábor

ČERNÁ Věra Mgr.
DRAHOVZALOVÁ Jitka Mgr.
JANŮ Iveta, Ph.D. JUDr.
KEPKOVÁ Tereza Mgr.
LOUDÍNOVÁ Pavlína Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
PEŠKOVÁ Alena JUDr. Okresní st.zástupce
ZIVČÁKOVÁ Helena Mgr.

čára

Západočeský kraj - Plzeň

ANDERLOVÁ Radomíra Mgr.
BRÁZDOVÁ Věra Mgr.
BRÝDA Petr Mgr.
BRÝDOVÁ Václava Mgr.
ČECHOVÁ Věra JUDr.
HAJNÝ Pavel JUDr.
HAVELKOVÁ Renata JUDr.
HRBOTICKÝ Augustin JUDr.
KLIČKA František, Ph.D. JUDr.Ing.
KOCUROVÁ Lenka Mgr.
KOMOROUS Jiří Mgr.
KONDROVÁ Irena JUDr.
KRÁLOVEC Václav JUDr.
KUBIAS Jakub JUDr.
LINDENTHALOVÁ Dagmar JUDr.
MAJER Vladimír JUDr.
MAŘÍKOVÁ Anna JUDr. Krajský st. zástupce
PANOŠKOVÁ Eva JUDr.
PRŮCHA Václav. Ph.D. JUDr.
RICHTR Jiří JUDr.
RYKL Martin Mgr.
ŠVORMOVÁ Iveta, Ph.D. JUDr. Náměstek krajského st. zástupce
ZAHRADNÍK František Mgr. Náměstek krajského st. zástupce

Domažlice

FIŠEROVÁ Jana Mgr.
PEKOVIČOVÁ Marie Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
SVOBODOVÁ Jana Mgr.
VOJTA Josef JUDr. Okresní st.zástupce

Cheb

BADALOVÁ Václava JUDr.
BÖHM Viktor JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
KOUBOVÁ Ivana JUDr.
MASOPUSTOVÁ Jitka Mgr.
MRÁZKOVÁ Adéla JUDr.
OPL Václav JUdr. Okresní st.zástupce
PECKOVÁ Helena, DiS. JUDr.
PODOLOVÁ Šárka Mgr. Bc.
ŠÁCHA Vlastimil JUDr.
ŠTRUNC Václav Mgr.
VNENKOVÁ Jaroslava Mgr.

Karlovy Vary

BROŽOVÁ Kateřina JUDr.
DVOŘÁK Pavel Mgr.
FIŠER Josef JUDr. Okresní st.zástupce
KNOPOVÁ Věra Mgr.
KRYSTIÁNOVÁ Eva JUDr.
NAVRÁTILOVÁ Hana JUDr.
NOVÁKOVÁ Květoslava JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
SVATOŠ Jan Mgr.
ŠTULÍK Jan JUDr.
VACKOVÁ Jana Mgr.
VAŠENDOVÁ Jana JUDr.
WOYDICHOVÁ Dana JUDr.

Klatovy

HRUBÝ Jan JUDr.
JAKUBCOVÁ Libuše JUDr.
PEKOVÁ Katarina Mgr.
ŠÍMOVÁ Marcela Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
VÍTOVCOVÁ Jiřina JUDr. Okresní st.zástupce

Plzeň - město

ČECHOVÁ Marie Mgr.
HODKOVÁ Zuzana Mgr.
HOSTAŠOVÁ Ivana Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
JANOUŠKOVÁ Danuše JUDr.
KLÍMA Michal Mgr.
LORENCOVÁ Drahomíra JUDr.
MERKUN Robert Mgr.
ORAVEC Štefan Mgr.
PAŠKOVÁ Jaroslava JUDr.
PILAŘOVÁ Helena Mgr.
RŮŽIČKA Jiří JUDr.
ŘEŘICHA Libor JUDr.
ŠPÁNKOVÁ Blanka Mgr.
ŠUSTÁČEK Roman Mgr.
TOLAR Pavel Mgr.
ZELENÁ Antonie JUDr. Okresní st.zástupce

Plzeň - jih

PEC Oliver Mgr.
REISEROVÁ Vilma JUDr.
SLEPIČKA Zdeněk JUDr. Okresní st.zástupce
ULČOVÁ Taťana JUDr. Náměstek okresního st. zástupce

Plzeň - sever

CIMICKÁ Jana JUDr.
NOVÝ Dušan Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
TRKOVSKÁ Zdeňka JUDr.
ÚLOVCOVÁ Jitka JUDr. Okresní st.zástupce

Rokycany

BERKA Martin Mgr.
DRAGÚNOVÁ Ivana JUDr.
DZURŇÁKOVÁ Ivana Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
PÓZEL Milan Mgr. Okresní st.zástupce

Sokolov

DURDA Martin Mgr.
HAVLIČEK Petr Mgr.
LOPRAIS Václav JUDr.
MICHALICA Jan Mgr.
OPLOVÁ Lenka JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
PEŠINOVÁ Martina Mgr.
ROUDNICKÁ Jarmila Mgr.
SVOBODA Miroslav JUDr. Okresní st.zástupce
VRBA Martin JUDr.

Tachov

EGER Zbyněk Mgr. Okresní st.zástupce
KROPÁČKOVÁ Pavlína JUDr.
STEHLÍKOVÁ Hana Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
VANÍK Leoš JUDr.

čára

Severočeský kraj - Ústí nad Labem

ANDĚL Dan JUDr. Náměstek krajského st. zástupce
BĚLOR Radek Mgr.
BOLLOVÁ Iveta JUDr.
BUST Zdeněk JUDr.
HOŘÍN Petr Mgr.
CHROMÁ Zdeňka JUDr.
JAKOVEC Jan JUDr. Krajský st. zástupce
JAN Vladimír Mgr.
JANÁKOVÁ Andrea Mgr.
KADLČEK Radim Mgr.
KLÁTIK Miloš Mgr.
KOZLOVÁ Miroslava JUDr.
KŘIVANEC Jiří JUDr.
KŘÍŽ Jaroslav- pob. Liberec Mgr.
MÍROŠOVÁ Zdeňka JUDr.
NĚMCOVÁ Libuše JUDr.
OTIPKA Lukáš Mgr.
OVČAČÍK Zdeněk Mgr.
PLACH Zdeněk JUDr.
PRAŽÁK Jiří JUDr.
PUCHTOVÁ Anna Mgr.
RUTA Tomáš Mgr.
ŘEHÁKOVÁ Hana JUDr.
SKÁLA Tomáš Mgr.
STIBOR František Mgr.
SVOBODA Jan Mgr.
TOMSOVÁ Jitka JUDr.
TVRDÍK Martin-pob.Liberec Mgr.
VLACH Petr JUDr.
VLČEK Martin JUDr.
ŽÍLOVÁ Petra - pob. Liberec Mgr.

Česká Lípa

BALÁKOVÁ Marta Mgr. Okresní st.zástupce
BOJANOVOVÁ Jitka JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
DOSTÁL Michael Mgr.
HÁJEK Tomáš Mgr.
KLAPKOVÁ Veronika Mgr.
MERY Tomáš Mgr.
MESIARKINOVÁ Eva JUDr.
MILDEOVÁ Barbora Mgr.
MILEROVÁ Štěpánka Mgr.
POLMOVÁ Olga JUDr.
ŠAMANOVÁ Jitka Mgr.
ŠURÁŇ Libor Mgr.
VAŽANOVÁ Marie JUDr.

Děčín

AULICKÝ Petr JUDr.
DOLANA Lubomír JUDr.
HAVLAS Karel JUDr.
KADEČKA Filip Mgr.
LEVÝ Václav Mgr.
MAŠATOVÁ Růžena JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
MINICH Petr JUDr. Okresní st.zástupce
SYROVÝ Ladislav JUDr.
VESElÝ Jan Mgr.
ZAVŘEL Milan JUDr.
ZEMKOVÁ Veronika Mgr.

Chomutov

ČERNÁ Pavla Mgr.
JIRÁTOVÁ Ivana Mgr.
JURANOVÁ Gabriela Mgr.
KOSÁN Ladislav JUDr. Okresní st.zástupce
KOUBKOVÁ Alena Mgr.
KOVÁŘOVÁ Zuzana Mgr.
KRUPIČKA Zdeněk Náměstek okresního st. zástupce
MACHÁČKOVÁ Jaroslava Mgr.
MARTINÍKOVÁ Petra Mgr.
PŘECECHTĚLOVÁ Iveta JUDr.
SEIFERTOVÁ Eva Mgr.
SPITZEROVÁ Dagmar JUDr.
URBANOVÁ Pavla Mgr.

Jablonec nad Nisou

ČERNÝ Jan Mgr.
FEŘT Martin Mgr.
HÁDEK Karel JUDr.
LUKÁŠKOVÁ Gabriela Mgr.
NOVÁKOVÁ Věra Mgr.
ŠEBERKOVÁ Lenka JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
ŠMEJCKÁ Hana Mgr.
TĚHNÍKOVÁ Dagmar Mgr. Okresní st.zástupce

Liberec

BERNÁTEK Ivan JUDr. Okresní st.zástupce
BÝMOVÁ Jana Mgr.
ČERNOHOUSOVÁ Jana Mgr.
DĚDKOVÁ Martina Mgr.
KADLČKOVÁ Šárka JUDr.
KARASOVÁ Daniela JUDr.
LÁTR Kamil Mgr.
MAREŠ Miroslav Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
MÜLLEROVÁ Petra Mgr.
NĚMCOVÁ Věra JUDr.
PETRUCHOVÁ Veronika Mgr.
PLŠKOVÁ Iva Mgr.
POLANSKÁ Lenka Mgr.
SKALICKÝ Bedřich Mgr.

Litoměřice

BOROVIČKA Lukáš JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
DOUŠOVÁ Kateřina Mgr. Okresní st.zástupce
FRČEK Mojmír, Ph.D. JUDr.
HAMMER Zdeněk JUDr.
HŮLOVÁ Marta JUDr.
JOROVÁ Barbora Mgr.
KOČOVÁ Klára JUDr.
ŠÍPALOVÁ Věra JUDr.
ZRONEK Josef JUDr.

Louny

ČERNÁ Alena JUDr.
DRAGOUN Radim, Ph.D. JUDr. Okresní st.zástupce
HOSSINGER Lukáš Mgr.
KETTNEROVÁ Karin JUDr.
KOŽELUH Jindřich JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
ZDRAŽIL Jan Mgr.

Most

BAIEROVÁ Michaela Mgr.
DRÁŽDIL Martin Mgr.
FIDLEROVÁ Lenka Mgr.
KRUCKÁ Lea
KŮRKOVÁ Klára Mgr.
KVAPILOVÁ Michaela JUDr.
PÁNEK Petr JUDr.
PASTÝŘÍKOVÁ Lenka Mgr.
PLICKOVÁ Vlasta Mgr. Bc.
RICHTER Václav JUDr.
SCHINDLER Jan JUDr.
VETÝŠKOVÁ Eva Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
VOLÁKOVÁ Naďa JUDr. Okresní st.zástupce

Teplice

BENDOVÁ Zdeňka JUDr.
BEREZNANINOVÁ Hana JUDr.
BOHOSOVÁ Ivana JUDr.
HEJKALOVÁ Alexandra JUDr.
JIRUŠKA Karel JUDr.
KOPEČKOVÁ Vladimíra JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
LANGR Ondřej Mgr.
LEITMANNOVÁ Zuzana Mgr.
MACKALOVÁ Helena JUDr.
NOREK Pavel Mgr.
POSPÍCHAL Jiří Mgr.
SOSNA Tomáš Mgr.
VANÍČKOVÁ Denisa Mgr.
ZAHRADNÍK Otakar Mgr. Okresní st.zástupce

Ústí nad Labem

FUCHS Jan Mgr.
HUDZIECZEK Jan JUDr.
KALÁB Pavel Mgr. Okresní st.zástupce
KRAUSOVÁ Zdeňka Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
KRŮTOVÁ Karolina Mgr.
MURÁR Martin Mgr.
ORSÁK Jan JUDr.
PAVELKOVÁ Zdeňka Mgr
ŘEHÁČEK Jan JUDr.
SUMAROVÁ Jana Mgr.
TÉROVÁ Simona Mgr.
VEČERNÍKOVÁ Lenka JUDr.

čára

Východočeský kraj - Hradec Králové

BUČEK Rudolf JUDr.
BUŽGA Pavel JUDr.
ELICH Miroslav Mgr.
FALTUSOVÁ Lenka Mgr.
FLÍDROVÁ Hana JUDr. Náměstek krajského st. zástupce
HOCHMANN Pavel JUDr. Krajský st. zástupce
JEDLIČKA František Mgr.
JEŽEK Ivo JUDr.
JIRÁSKOVÁ Eva JUDr.
KLAIL Pavel JUDr.
KOUBLE Petr JUDr.
KUBÁNKOVÁ Dagmar Mgr. Náměstek krajského st. zástupce
KUFČÁKOVÁ Ilona JUDr.
MACHÁČKOVÁ Marie Mgr.
PROKOP Vladimír Mgr.
SOUKUP Radek Mgr.
ŠIMEK Milan JUDr.
ŠTĚPÁNEK Zdeněk Mgr.
VACEK Milan Mgr.
VIESNER Jiří JUDr.
VODIČKA Jan Mgr.
ŽABKOVÁ Lucie JUDr.
ŽUČEK Tomáš Mgr.

Havlíčkův Brod

CIHLÁŘOVÁ Jana JUDr.
JIRÁKOVÁ Marcela JUDr.
KADRNKA Pavel JUDr.Ing.
TOMÁNKOVÁ Zdeňka Mgr. Okresní st.zástupce
VODIČKA Lukáš Mgr. Náměstek okresního st. zástupce

Hradec Králové

HALAMKOVÁ Margita JUDr.
HARTMANOVÁ Michaela Mgr.
HNÍZDOVÁ Petra JUDr.
CHALOUPKA Jiří Mgr.
KRČKOVÁ Radka Mgr.
NEČAS Petr Mgr.
POHLOVÁ Valerie JUDr.
PROKOP Martin Mgr.
PUMPRLA Alexandr JUDr. Okresní st.zástupce
RADEMACHEROVÁ Petra Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
VÍTEK Radim Mgr.
VLČOVSKÁ Zdeňka Mgr.
ŽUČKOVÁ Iveta JUDr.

Chrudim

KOLOŠOVÁ Vladimíra JUDr.
KRAMÁŘ Václav JUDr.
KYTNER Vladimír JUDr. Okresní st.zástupce
MILOTÍNSKÝ Stanislav JUDr.
PROCHÁZKOVÁ Hana Mgr. Náměstek okresního st. zástupce

Jičín

CHVOJKA Michal JUDr. Okresní st.zástupce
KRUPKA Petr JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
MUSILOVÁ Jitka Mgr.
PROSTŘEDNÍKOVÁ Romana Mgr.
TRYTOVÁ Hana Mgr.

Náchod

FALTUS Radim Mgr.
MACURA František JUDr. Okresní st.zástupce
NAVRÁTILOVÁ Alena Mgr.
PILCOVÁ Zlatuše Mgr.
POLEDNA Rostislav Mgr.
REINDLOVÁ Blanka Mgr.
ŠRŮTKOVÁ Jitka Mgr.
ŠTĚPÁNEK Vladimír Mgr. Náměstek okresního st. zástupce

Pardubice

BARNETOVÁ Ivana JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
HEŘMÁNKOVÁ Ivana JUDr.
HOŘEJŠÍ Ivan Mgr.
KOUTENSKÁ Olga JUDr.
PAVLÍKOVÁ Kateřina Mgr.
PAVLÍKOVÁ Milena Mgr.
PIŽLOVÁ Nina JUDr.
RETEROVÁ Radmila JUDr.
STRNADOVÁ Lenka JUDr. Okresní st.zástupce
ŠUMPICHOVÁ Jana Mgr.
TARANZOVÁ Jana Mgr.
VESELÝ Aleš Mgr.

Rychnov nad Kněžnou

FELCMAN Radek Mgr.
MATĚJKOVÁ Vladimíra JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
NOUZA Tomáš Mgr.
ŠPAČKOVÁ Iveta Mgr.
ŠROL Jaroslav JUDr. Okresní st.zástupce

Semily

HALAMA Jiří Mgr.
KOVÁCSOVÁ Jitka JUDr. Okresní st.zástupce
SAJDLOVÁ Věra Mgr.

Svitavy

FLOROVÁ Jana JUDr.
HORNÍČEK Jiří Mgr. Okresní st.zástupce
CHALUPNÍKOVÁ Gabriela Mgr.
KVAPILOVÁ Věra JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
LIZNOVÁ Dagmar JUDr.
SEDLÁČKOVÁ Marta JUDr.

Trutnov

BABKA Petr Mgr. Bc.
BÁRTL Petr Mgr.
ČEVELOVÁ Dagmar JUDr.
DUŠEK Jindřich JUDr.
HOLUBOVÁ Danuše JUDr.
HOUROVÁ Zdeňka JUDr.
KAŠPAR Jiří JUDr.
KAŠPAROVÁ Lenka Mgr.
ONDRÁČEK Dušan Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
PONIKELSKÝ Tomáš JUDr. Okresní st.zástupce
ŠPERKOVÁ Eva JUDr.

Ústí nad Orlicí

KAČÍREK Pavel JUDr. Okresní st.zástupce
POSPÍŠILOVÁ Lenka Mgr.
PROVAZNÍKOVÁ Alena JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
SKŘEPEK Zdeněk JUDr.
ŠÍROVÁ Anna JUDr.
URBANOVÁ Marta Mgr.

čára

Jihomoravský kraj - Brno

ADAM Jan - pob. Jihlava Mgr.
BAJEROVÁ Dalimila JUDr.
BEJŠOVEC Petr Mgr.
COUFAL Petr JUDr.
ČUHELOVÁ Jana JUDr.
DOLEŽALOVÁ Ludmila JUDr.
EICHLEROVÁ Iveta JUDr.
FOLTÝN Leo, Ph.D.- pob.Zlín JUDr.
FORTELNÁ Lenka-pob.Jihlava Mgr.
HOJOVCOVÁ Milena JUDr.
HRAZDIRA Ivan Mgr.
HUBÁČEK Ctibor-pob.Zlín JUDr.
KADLEC Jiří JUDr.
KAFKA Roman - pob. Zlín Mgr.
KAZDOVÁ Magda Mgr.
KHAIN Ilja-pob. Zlín JUDr.
KUBEŠA Jaroslav JUDr.
LÁNÍČKOVÁ Martina JUDr.
LUŽNÝ Petr Mgr. Náměstek krajského st. zástupce
MACH Vladimír JUDr.
MALÍK Tomáš Mgr.
MATOUŠEK Milan JUDr.
MATOUŠEK Petr-pob. Zlín Mgr.
MAZÁLEK Petr Mgr.
MORAVA Jiří - pob. Jihlava JUDr.
NECHUTOVÁ Renata Mgr.
NESVADBOVÁ Pavlína-pob. Zlín JUDr.
NOVOTNÁ Vladimíra JUDr.
OLMA Hynek JUDr.
RICHTER Milan Mgr.
RůŽIČKOVÁ Štěpánka JUDr.
ŘIČÁNKOVÁ Dagmar JUDr.
SLADKÝ Jan JUDr. Krajský st. zástupce
ŠTEFLOVÁ Jarmila Mgr. Náměstek krajského st. zástupce
UHER David JUDr.
VAGAI Marek Mgr.
VAGAI Milan JUDr.
VEJCHODSKÁ Jaromíra-pob.Jihlava JUDr.
VEVERKOVÁ Dagmar JUDr.
VÍTOVÁ Miroslava Mgr.
ZÁMORAVCOVÁ Zuzana JUDr.
ŽAMPACH Jiří JUDr.
ŽĎÁRSKÁ Eva JUDr.

Blansko

BYSTŘICKÝ Petr Mgr.
HORÁK Jaroslav Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
JEŽ Pavel Mgr.
KUTHAN Pavel JUDr.
ŠMÍDOVÁ Ivana JUDr. Okresní st.zástupce

Brno - město

BEDNÁŘOVÁ Soňa Mgr.
DAŇKOVÁ Jaroslava JUDr.
FANFRDLOVÁ Irena Mgr.
HAHN Ivo, Ph.D. Mgr. Náměstek městského st. zástupce
HANSLÍKOVÁ Dagmar JUDr.
HANUŠ Robert Mgr.
HORÁKOVÁ Jitka, Ph.D. JUDr.
HRUBÁ Martina Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
CHMELÍČKOVÁ Hedvika Mgr.
CHVATÍK Jan Mgr. Mgr.
JIRÁSKOVÁ Kateřina JUDr. Okresní st.zástupce
JIRUŠEK Jakub Mgr.
KLIMEŠ Pavel Mgr.
KUBA Radek Mgr.
KUTNOHORSKÝ Vladimír JUDr.
LASTOVECKÁ Petra JUDr.
MACHÁČKOVÁ Eva Mgr.
MAŠKOVÁ Marie JUDr.
MEZNÍK Jaroslav JUDr.
MRKÝVKOVÁ Denisa Mgr.
NEJEDLÁ Gizella Mgr.
NEKULA Arne Mgr.
NĚMEC Radek Mgr.
PASEKOVÁ Tereza Mgr.
PAUL Jaroslav Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
PETRÁSEK Jan Mgr.
PÍŠ Michal Mgr.
POTOMSKÝ Michal Mgr.
POULOVÁ Libuše JUDr.
RADVANOVÁ Eva JUDr.
SKOPAL Roman Mgr.
SOUKUPOVÁ Darja JUDr.
SPURNÁ Jana Mgr.
SVOBODOVÁ Halka JUDr.
ŠÁLKOVÁ Karolína Mgr.
ŠIMEČKOVÁ Elena JUDr.
TRONNEROVÁ Jana Mgr.
VARGA Petr JUDr.
VESELÁ Ivana JUDr.
VRBÍKOVÁ Klára Mgr.
VRZALOVÁ JANČÍKOVÁ Barbora Mgr.
ZÍDKOVÁ Vendula Mgr.
ZNOJILOVÁ Jana JUDr.

Brno - venkov

KŘÍŽOVÁ CHARVÁTOVÁ Petra Mgr.
NEVĚDĚL Pavel Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
PALOVSKÝ Tomáš, Ph.D. Mgr.
PETR Pavel Mgr.
RŮŽIČKA Petr JUDr. Okresní st.zástupce
STANĚK Roman Mgr.
ULVROVÁ Andrea JUDr.

Břeclav

FOLDYNA Tomáš Mgr. Okresní st.zástupce
KOŠÍČEK Jiří Mgr.
LEYSEKOVÁ ROBOŠOVÁ Natalie Mgr.
REZKOVÁ Sylva Mgr.
SLANÝ Jan Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
VANŠOVÁ Karen JUDr.
ZEMEK Jiří Mgr.
ZÍDEK Jan Mgr.

Zlín

BÍLKOVÁ Karla JUDr.
CHUDÁRKOVÁ Ilona Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
KALINOVÁ Andrea Mgr.
KALUSOVÁ Eva Mgr.
KRAJČOVÁ Jana JUDr. Okresní st.zástupce
KROB Jiří Mgr.
PACEJKOVÁ Yvona JUDr.
PROKEŠ Martin Mgr.
VACULÍK Bedřich Mgr.
ZUBEK Jan Mgr.

Hodonín

BALAJOVÁ Petra Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
BUDIŠ Antonín Mgr. Okresní st.zástupce
CIMALOVÁ Ludmila Mgr.
FOLDYNOVÁ Ivana Mgr.
HOLICKÁ Věra JUDr.
KLOBOUČNÍKOVÁ KEMSOVÁ Zdeňka Mgr.
ŠILAR Milan Mgr.

Jihlava

FEJTLOVÁ Jitka Mgr.
KADLEC Jan Mgr.
NOVÁK Ivo Mgr.
NOVÁK Miroslav JUDr.
SMETANOVÁ Milena JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
ŠPELDA Kamil Mgr.
VÍTKOVÁ Jana Mgr.

Kroměříž

DAŇHEL Radim Mgr.
DUŠKOVÁ Petra Mgr.
KRANZOVÁ Jana Mgr. Okresní st.zástupce
KYTNAR Radek Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
MLÝNEK Rudolf JUDr.
VAVŘÍK Jaroslav JUDr.

Prostějov

BARTLÍKOVÁ Libuše JUDr.
BÍLKOVÁ Gabriela Mgr.
ČERNÍK Ivo Mgr.
JANČÍK Jiří Mgr.
KEZNIKLOVÁ Naděžda JUDr. Okresní st.zástupce
KHÜROVÁ Eva JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
MIKLENDA Jaroslav Mgr.

Třebíč

HRBÁČEK Ivo JUDr.
KATOVSKÝ Petr JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
MASTNÝ Václav JUDr.
NEMEŠKAL Jaroslav Mgr.
ŠPAČEK Zdeněk JUDr. Okresní st.zástupce
VEJVODOVÁ Hana Mgr.

Uherské Hradiště

BASOVNÍKOVÁ Jana JUDr.
DEJMEK Ladislav Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
HRUŠKA Pavel Mgr. Okresní st.zástupce
MAHDAL Lukáš Mgr.
MALŮŠ Martin JUDr.
PINDUR Tomáš Mgr.
ŠPILLEROVÁ Marta Mgr.

Vyškov

HŮLKA Radek Mgr. Okresní st.zástupce
KLVAČOVÁ Martina Mgr.
NEDVĚDOVÁ Martina Mgr.
POKORNÝ Mojmír Mgr.
VRZAL Aleš Mgr. Náměstek okresního st. zástupce

Znojmo

BŘEZINOVÁ Naděžda Mgr.
FOLTÝN Roman Mgr.
GOLDOVÁ Jarmila JUDr.
HLATKÁ Regina Mgr.
CHALOUPKA Antonín Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
KUREČKOVÁ Zuzana JUDr.
PEROUTKOVÁ Lenka JUDr. Okresní st.zástupce

Žďár nad Sázavou

BUDZIŃSKÁ Lenka Mgr.
ČERNÝ Martin Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
HEVIEROVÁ Miloslava Mgr. Okresní st.zástupce
HUDCOVÁ Lenka JUDr.
VETEŠNÍK David Mgr.

čára

Severomoravský kraj - Ostrava

ALIZEYOVÁ Jarmila Mgr.
ANDĚLOVÁ Zlatuše JUDr. Krajský st. zástupce
BARTOŠ David Mgr.
BILÍKOVÁ Brigita Mgr.
BOBÁKOVÁ Šárka - pob. Olomouc JUDr.
BOHÁČOVÁ Marcela Mgr. Náměstek krajského st. zástupce
BRANČÍKOVÁ Jana - pob. Olomouc JUDr.
CIENCIALOVÁ Beata Mgr.
DADAMOVÁ Naděžda Mgr.
DLOUHÝ Alois JUDr.
GRÁFOVÁ Ludmila Mgr.
HENZEL Robert-pob. Olomouc Mgr.
HOFERIK Miroslav JUDr.
HRABOVČINOVÁ Emilie JUDr.
HRADIŠŤAN Robert JUDr.
JERSÁKOVÁ Dagmar Mgr.
KASÍK Vít - pob. Olomouc JUDr. Náměstek krajského st. zástupce
KLAPALOVÁ Jitka - pob. Olomouc Mgr.
KOMÁROVÁ Daniela-pob.Olomouc Mgr.
KONDĚLKA Petr Mgr.
KRÓL Michal Mgr.
LEGERSKÝ Vít Mgr.
LUKAŠTÍK Jaroslav JUDr.
MÁCHA Marián Mgr.
MASNÁ Dana JUDr. Náměstek krajského st. zástupce
NOVÁK Lev JUDr.
PLEVA Mojmír JUDr.
SCHMIDT Martin Mgr.
SKÁCEL Libor Mgr.
SOBEK Radim Mgr.
SRBOVÁ Daniela JUDr.
STUDENÝ Karel JUDr.
SVATOŠOVÁ Dana Mgr.
SÝKORA Jaroslav JUDr.
ŠÁRA Pavel JUDr.
ŠOKOVÁ Michaela - pob. Olomouc JUDr.
ŠTVERKA Dalibor JUDr.
ŠUHAJ Josef Mgr.
TÁBORSKÝ Dušan JUDr.
TITTKOVÁ Petra JUDr.
TOGNER Michal JUDr.
VÁPENÍKOVÁ Monika Mgr.
ZATLOUKALOVÁ Alice-pob. Olomouc JUDr.

Bruntál

HERZOVÁ Michaela JUDr.
HORÁKOVÁ Petra Mgr.
KOTRLA Miroslav JUDr.
KRČOVÁ Kateřina Mgr.
MALÝ Libor JUDr. Okresní st.zástupce
PAVLÁKOVÁ Alena Mgr.
PLEVA Jiří, Ph.D. JUDr.
PUSTĚJOVSKÁ Eva Mgr.
ŠEVČÍKOVÁ Zuzana Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
TAVANDZI Veronika Mgr.

Frýdek-Místek

BARABÁŠOVÁ Jana Mgr.
BRÁZDA Martin Mgr.
DOSTÁLOVÁ Lenka Mgr.
HORKEL Antonín JUDr.
HRADIL Ladislav Mgr.
JARNOT Jiří JUDr. Okresní st.zástupce
JEDLIČKOVÁ Martina Mgr.
KEJDANA Rostislav Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
MARTIKÁN Jiří Mgr.
NOGOL Miroslav Mgr.
SLOVÁČEK Michal Mgr.
VÍTEK Petr JUDr.
WANTULOVÁ Irena JUDr.
ZÁVORKOVÁ Jiřina JUDr.
ŽIŠKA Vladimír JUDr.

Karviná

BEBAROVÁ Sylvie - pob. Havířov Mgr.
BLÁHA Josef JUDr. Okresní st.zástupce
BOHÁČOVÁ Klára-pob.Havířov Mgr.
BRŇOVJÁKOVÁ Lenka Mgr.
BRUK Zdeněk Mgr.
CIBIEN Otakar - pob. Havířov Mgr.
DAŇKOVÁ JANÁČKOVÁ Martina Mgr.
FIŠEROVÁ Pavlína JUDr.
FOLTYN Jiří Mgr.
HARANTOVÁ Markéta - pob. Havířov Mgr.
HEUMANNOVÁ Dagmar - pob. Havířov Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
JACHNICKÁ Vanda Mgr.
KARBAN Karel Mgr.
KOZIELOVÁ Iveta Mgr.
LABAJOVÁ Petra-pob.Havířov Mgr.
LAPIŠOVÁ Yvona JUDr.
LEGERSKÁ Šárka - pob. Havířov Mgr.
LIŠKA Roman - pob. Havířov Mgr.MVDr.
MARGIETA Jiří Mgr.
POLÁCH Tomáš - pob. Havířov Mgr.
ROSÍKOVÁ Ilona JUDr.
SKÁCELOVÁ Pavla JUDr.
SLAVÍKOVÁ Gabriela Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
ŠACHEROVÁ Michaela - pob. Havířov Mgr.
ŠIMALIAK Dušan - pob. Havířov Mgr.
ZOBAČOVÁ Edita-pob.Havířov Mgr.

Nový Jičín

BOHÁČ Aleš Mgr.
ČAŇOVÁ Žaneta Mgr.
DOBROVOLNÁ Magda JUDr.
HORÁK Martin Mgr.
KANTOROVÁ Jana Mgr.
KOPAL Aleš Mgr.
KREJČÍŘ Vladimír Mgr.
KRESTA Vladimír Mgr.
MINÁŘOVÁ Zuzana JUDr. Okresní st.zástupce
NÁVRAT Vladimír Mgr.
PILAŘOVÁ Božena Mgr.
ŘEZNÍČEK Vladimír Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
VOLEK Rudolf Mgr.

Olomouc

BERÁNEK Jan JUDr.
BÍLKOVÁ Gabriela Mgr.
HERENTINOVÁ Petra Mgr.
HOCKOVÁ Martina JUDr.
KOUŘIL Jaroslav Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
KŘÍŽKOVÁ Lenka Mgr.
MASNÝ Jan Mgr.
NĚMEC Daniel Mgr.
PAROULKOVÁ Kateřina Mgr.
PAULOVÁ Kateřina Mgr.
PAZDERA Jindřich Mgr.
PETŘÍKOVÁ Simona Mgr.
PLACHÁ Petra Mgr.
RAŠENDORFER Jaroslav Mgr.
SHARIFFOVÁ Šárka Mgr.
STAŇKOVÁ Hana Mgr.
ŠOKA Michael JUDr. Okresní st.zástupce
ŠVRČINOVÁ Marcela JUDr.
TICHÝ Stanislav JUDr.
VYTLAČILOVÁ GRAŇÁKOVÁ Eva Mgr.

Opava

ČUBOK Jan Mgr.
FAJKOVÁ Eva JUDr.
CHRÁSKA Pavel Mgr.
KOFLÁK Michal Mgr. Okresní st.zástupce
KŮŽELOVÁ Marie JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
MALIŠKOVÁ Yvetta JUDr.
MAZÁČOVÁ Marcela JUDr.
NOVÁ Jaroslava Mgr.
ŠIMEROVÁ Kateřina Mgr.
VAIDA Petr JUDr.
VALOUŠEK Jan Mgr.
ZÁMARSKÝ Petr Mgr. Bc.

Ostrava - město

BENEŠOVÁ Petra Mgr.
BŘESKOVÁ Lenka Mgr.
BYSTROŇ Martin Mgr.
DLOUHÁ Stanislava Mgr.
FAITOVÁ Jana JUDr.
FIGURA Tomáš Mgr.
FIRLOVÁ Halina JUDr.
FRAŠ Martin Mgr.
GARGAŠ Jiří Mgr.
HLUŠTÍKOVÁ Martina Mgr.
JAŘABÁČOVÁ Ivana Mgr.
JAVORSKÝ Karel Mgr.
JIRUŠKOVÁ Iveta JUDr.
JURKA Jaroslav Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
KAŠPÁREK Josef Mgr.
KNOP-KOSTKOVÁ Ivana JUDr.
KORNASOVÁ Tamara JUDr. Okresní st.zástupce
KRČA Jan Mgr.
KUBĚNOVÁ Nikola Mgr.
KUCHAŘOVÁ Jiřina Mgr.
MAREK Tomáš Mgr.
MAREŠOVÁ Ivana Mgr.
MIKETOVÁ Šárka Mgr.
NAVRÁTILOVÁ Jiřina Mgr.
OBORILOVÁ Monika Mgr.
PAVELKA Martin Mgr.
POLÁŠEK Tomáš Mgr.
PREISSNEROVÁ Simona Mgr.
ROZTOMILÁ Andrea Mgr.
ROZTOMILÝ Aleš Mgr.
SCHULMEISTEROVÁ Marta JUDr.
STRUMINSKÁ Simona Mgr.
SÝKORA Jan Mgr.
ŠAJNOVÁ Jarmila JUDr.
ŠPOTTOVÁ Svatava JUDr.
ŠTOFIKOVÁ Hana Mgr.
TEICHMANNOVÁ Miriam Mgr.
VALÍČEK Petr Mgr.
VANĚK Petr Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
VLČKOVÁ Veronika Mgr.
VOLNÁ Monika Mgr.
ZAJÍCOVÁ Barbora Mgr.

Přerov

GRMELA Jakub Mgr.
HRNČIŘÍK Tomáš Mgr.
KLIMEŠ Petr Mgr.
KOBEROVÁ Ivana Mgr.
KOLDA Tomáš Mgr.
KOLLÁROVÁ Daniela Mgr.
KROBOT Ivo Mgr.
OBST Radim Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
PIVODA David Mgr.
PIVODOVÁ Šárka Mgr.
SEDLÁKOVÁ Libuše Mgr.
STAŇKOVÁ Jana JUDr. Okresní st.zástupce
ŠVADLENKOVÁ Vendula Mgr.

Šumperk

FRANKOVÁ Božena Mgr.
HORÁK Jaroslav Mgr. Okresní st.zástupce
HORÁK Tomáš Mgr.
JURKA Ladislav Mgr.
KREJČÍ Alena JUDr.
SEDLÁČEK Lubomír JUDr.
SEIDLOVÁ Dagmar Mgr. Náměstek okresního st. zástupce
SIVEC Miroslav Mgr.
WIESNER Zdeněk Mgr.

Vsetín

BAREŠ Petr JUDr. Náměstek okresního st. zástupce
HAVELKOVÁ Jindřiška JUDr.
MENCLER Zdeněk JUDr. Okresní st.zástupce
PISKOVSKÁ Ladislava Mgr.
SACHR Jiří JUDr.
SLÁMOVÁ Lucie JUDr.
ŠŤASTNÁ Sylva Mgr.
TICHÁ Tynka Mgr.
VYSLYCHOVÁ Jana Mgr.

Jeseník

BUDINOVÁ Jarmila Mgr. Okresní st.zástupce
OŠŤÁDALOVÁ Helena JUDr.
PALČO Tomáš Mgr.
PELEŠKOVÁ Vítězslava JUDr.
ŠEDĚNKOVÁ Petra Mgr.

čára